2881

İç ve Dış Mekan Baskı


İç Mekan Baskı

Poster reklam amaçlı afiş yapmak ya da tasarlanmış bir fikri,projeyi görsel hale dönüştürmek için  en ideal baskı sistemidir.
İster parlak, ister mat, ister yapışkanlı kısaca amaca göre değişik medya ürünlerine yüksek çözünürlükte  baskı yapılmaktadır.
Yüksek kalitede ve amaca uygun medyalara basılan  işleriniz tamamlayıcı çözümler (fotoblok, forex, laminasyon, pvc) ve reklam ekipmanı (roll up, çerçeve, banner light boxes vb.) uygulamalarla daha estetik kullanışlı hale gelir.

Dış Mekan Baskı

Dış mekan reklam  ve afiş uygulamaları gibi dış ortam koşullarına yani ısıya güneşe suya dayanıklı çözümler için en etkin solvent veya eco solventle baskı sistemidir.
Büyük ölçekli reklam ve bilgilendirme işleriniz için bina dışına asılabilecek görsel  uygulamalar için uzun süreli çözümler üretilir.
Ayrıca araç giydirme uygulamaları ile işinizin  markanızın ürünlerinizin reklamını sürekli 24 saat çalıştığınız bölgede gezerek sizin için yapar.
Bina giydirme ile ister ister tek taraflı  geçirgenliğe (one way vision) ister seniz tam örtücülükle bulunduğunuz mekanda yada size göre en etkin binada uygulatmak suretiyle kalıcı bir reklam yönteminiz olur.